Witam

Jesteś pierwszy raz na forum? Przedstaw się, powiedz coś o sobie !!!

Witam

Postautor: SzymonM » 14 kwie 2016, 18:19

Chciałbym się z Wami przywitać. Mam na imię Szymon i całkiem nie dawno się tu sprowadziłem.

Studiowałem w Gdańsku i tam kręciłem się jako sympatyk przy SKPT. Byłem nawet na kursie, ale Beskidy mnie nie pociągały więc robiłem to bez przekonania. Do egzaminów nie podchodziłem (po pierwszym ogólnym semestrze zdawałem tylko Sudety i chyba pomoc medyczną), bo piękny nakładały się na egzaminy na uczelni. Kurs był na przełomie 2009-2010.

Sudety to moja miłość. Miedzy innymi dlatego tu jestem teraz.


Cosik biedne to Wasze forum (bez urazy). Szczerze mówiąc, myślałem że po Trójmiejskiej posusze znajdę tu pełno ogłoszeń w stylu "jadę w najbliższy weekend w np. masyw śnieżnika ktoś chętny na wspólny wypad?". Z tego co widzę to na majówkę nigdzie się nie wybieracie co dziwi mnie już zupełnie.
SzymonM
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:05

Re: Witam

Postautor: Mrozen » 14 kwie 2016, 22:07

Witamy!
Akurat przełom kwietnia i maja to dla większości bardzo pracowity okres (prowadzą wycieczki szkolne). Coś jednak się dzieje - można próbować zaglądać tu:
viewforum.php?f=32
lub tu:
viewforum.php?f=23
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1992
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Witam

Postautor: SzymonM » 15 kwie 2016, 00:28

A dziękuję, działu w drugim linku nie odwiedzałem jeszcze, bo myślałem że wycieczki są w innym dziale, ale jednak tam też się dzieje.
SzymonM
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:05

Re: Witam

Postautor: Koks » 15 kwie 2016, 13:09

Forum służy przede wszystkim jako baza informacji i jako platforma pomocna przy organizacji kursu. Wyjazdy koła to w zasadzie wyjazdy kursowe, ale otwarte dla wszystkich. Czyli z reguły jest wyjazd 2 razy w miesiącu. Bliskość gór powoduje, że nie musimy 'organizować' eskapad weekendowych, tylko po prostu jak chcemy to jedziemy :)
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra


Wróć do Przedstaw się i powiedz coś o sobie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości