Witam wszystkich, z nadzieją, że rozhulamy to forum

Jesteś pierwszy raz na forum? Przedstaw się, powiedz coś o sobie !!!

Witam wszystkich, z nadzieją, że rozhulamy to forum

Postautor: KrzysiekJ » 26 gru 2013, 13:13

Witam wszystkich obecnych i - taką mam nadzieję - sporą rzeszę przyszłych forumowiczów. Fajnie byłoby, aby to forum żyło i miało to "coś", aby się czuło w istniejących tu wątkach specyfikę naszego Koła. Jedynego wśród studenckich kół przewodnickich "Sudeckiego". A to moim zdaniem odrobinę do czegoś zobowiązuje...

Ja w Kole jestem od 5 grudnia 1982 r., kiedy w "Chatce Cyborga" w Bielicach zostałem otrząśnięty na studenckiego przewodnika sudeckiego. Rok wcześniej trafiłem na kurs przewodnicki, prowadzony przez Waldka Kosowskiego, i w dniach 21-22 listopada 1981 r. uczestniczyłem w swojej pierwszej wycieczce kursowej w Góry Stołowe, oficjalnie pod przewodnicką opieką Mietka "Ducina" Piotrowskiego, ale przez którą przewinęło się jeszcze kilku innych przewodników SKPS (Ania Możanowicz, Waldek Kosowski i Czarek Zadorożny). Pieprzyku całej tej wycieczce dodała okoliczność, że aby na nią się wybrać, musiałem załatwić sobie usprawiedliwienie na czas nieobecności na strajku studenckim.

A potem w Kole przez ileś tam dziesiątków już lat wycieczki, rajdy i obozy w Sudetach, redaktorowanie "Pielgrzymów", czynne uczestnictwo w przedsięwzięciach Tercetu Idiotycznego, spora aktywność w działalności zapomnianej już sekcji beskidzkiej SKPS, gitara itp., itd. No i wreszcie Rumunia...

... gdzie zobaczyłem po raz pierwszy mojego Brockena

Obrazek
KrzysiekJ
 
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2013, 01:43

Re: Witam wszystkich, z nadzieją, że rozhulamy to forum

Postautor: Leuthen » 09 sty 2014, 09:38

Dzień dobry!

Nazywam się Paweł, a w internecie jestem znany jako "Leuthen". Do SKPS nie należę, ale z nim sympatyzuję :)
Znam osobiście kilka osób z tego kręgu ;) Sudety to moje "Heimatgebirge" i lubię o nich wiedzieć więcej niż inni, zwłaszcza o ich przeszłości (z właszcza militarnej i wspinaczkowej :mrgreen: ). Chodzę po nich już 20 lat 8-)
Leuthen
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2014, 09:34

Re: Witam wszystkich, z nadzieją, że rozhulamy to forum

Postautor: Mrozen » 09 sty 2014, 21:05

Witamy na Forum!

A ja, podobnie jak Krzysiek lubię http://forum.sudety.it/. Ale tylko je czytam, bo na pisanie nie starcza już czasu.
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1992
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Witam wszystkich, z nadzieją, że rozhulamy to forum

Postautor: HorskyVodca » 07 sie 2014, 16:50

Cześć,
byłem użytkownikiem poprzedniej wersji forum pod nickiem "Sefer".
Miałem okazję zdawać egzamin państwowy z miłą ekipą z SKPSu w 2010 roku.
Obecnie bardziej się udzielam jako międzynarodowy przewodnik górski UIMLA.
Pozdrowienia i zapraszam na moje strony www.fijak.pl i www.lawiny.com:)
Awatar użytkownika
HorskyVodca
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam wszystkich, z nadzieją, że rozhulamy to forum

Postautor: klos11 » 10 wrz 2014, 11:08

witajcie, bardzo lubię chodzić po górach i uważam że jest to świetne hobby tylko trzeba pamiętać o bezpieczeństwie.
klos11
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2014, 11:02


Wróć do Przedstaw się i powiedz coś o sobie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron