Reorganizacja działu Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Wszelkie propozycje, uwagi, komentarze dotyczące funkcjonowania forum SKPS-u http://www.forum.skps.wroclaw.pl

Reorganizacja działu Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Postautor: KrzysiekJ » 31 lip 2019, 12:13

Proponuję dział "Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]" dość mocno - chociaż technicznie na pewno łatwo - przereorganizować. W tej chwili jest to przysłowiowy groch z kapustą. Relacje z dawno i mniej dawno odbytych wycieczek obok pozostawianych często bez odpowiedzi anonsów o imprezach (nie tylko SKPS-owskich!) po prośbę o udostępnienie nowego rzutnika :D Dlatego proponuję zebrać w jeden dział, zatytułowany chociażby "Trochę historii - nasze wycieczki i wyprawy",wszystkie dotychczasowe relacje z naszych dotychczasowych wędrówek, autokarówek, imprez jubileuszowych (vide ostatni jubileusz Dziamdziaka etc., etc.); jeżeli ktoś po wcześniejszym anonsie o jakiejś imprezie dorzuciłby, już po jej odbyciu, jakieś fotografie lub komentarz słowny, to wrzuciłbym ten wątek do tego działu (np. wątek dotyczący czerwcowych spotkań na łące Włodka Szczęsnego w Stroniu Śl.).

Wszystkie pozostałe wątki znajdujące się w tym dziale, których nikt i tak nie czyta i raczej nie przeczyta, wrzuciłbym do działu nazwanego chociażby "Archiwum przeszłych zdarzeń" lub czymś w tym stylu (tak, aby już tytuł działu sugerował, jaka jest jego zawartość).

Dział podstawowy z relacjami się dość wyraźnie zmniejszy pod względem liczby wątków, ale stanie się zdecydowanie czytelniejszy.
KrzysiekJ
 
Posty: 169
Rejestracja: 22 gru 2013, 01:43

Wróć do Propozycje i uwagi techniczne dot. Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron