Obóz Sylwestrowy 2015-2016

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

Re: Obóz Sylwestrowy 2015-2016

Postautor: Mrozen » 29 gru 2015, 08:25

Dzisiejszy wschód słońca i Karkonosze z LnP. Lekki mróz i ani jednej chmurki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 2002
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Obóz Sylwestrowy 2015-2016

Postautor: Agnieszka W-K » 03 sty 2016, 18:59

Dzięki za super obóz i poratowanie nas syropem przeciwbólowym:)
Mam pytanie bo widziałam książeczkę z magnesami z Pionkiem. Czy można ja kupić we Wrocławia?
Agnieszka W-K
 
Posty: 6
Rejestracja: 27 lis 2015, 22:12

Re: Obóz Sylwestrowy 2015-2016

Postautor: Ewa D » 06 sty 2016, 19:48

Odpowiedź na pytanie o książeczkę o Pinokiu z magnesami: niestety to dość stara książeczka (którą właśnie teraz Rysiek odziedziczył po Madzi). Szacuję, że była kupiona ok 6-7 lat temu (we Wrocławiu). Pozdrawiam, Ewa
Awatar użytkownika
Ewa D
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2016, 19:44

Re: Obóz Sylwestrowy 2015-2016

Postautor: Dziamdziak » 07 sty 2016, 11:24

Przedwczoraj i wczoraj ostatnie niedobitki powróciły z obozu...
W sumie było - piszę z pamięci - 31 osób, czyli mniej więcej tyle, co zwykle. Skład ekipy - też dość ustalony.
Oczywiście były fajne wycieczki, impreza sylwestrowa z ogniskiem na Babylonie (nowość: kiełbaski), tradycyjne podchody dla dzieci i też tradycyjny (bo już drugi) "upierdliwy test sudecki". Była też mała epidemia - jakiś wirus, jeszcze bardziej upierdliwy od testu. Śniegu przez większość obozu w zasadzie nie było, ale po Nowym Roku trochę się pobieliło (ale było go mniej, niż we Wrocławiu!).
Do zobaczenia za rok! (miejsca zamówione). Oczywiście - gdyby ktoś chciał zmienić miejsce pobytu sylwestrowego SKPSu, znalazł i zarezerwował odpowiedni obiekt - można to zrobić. Ale w Lomnicy jest tak swojsko... - a celów wycieczkowych wciąż nie brakuje (np. południowe krańce Karkonoszy, okolice Jilemnicy).

PS. Przywiozłem do Wro. jakieś pozapominane drobiazgi (a także większe sztuki). Jest wśród nich jeden, którego właściciel nie został, jak dotąd, zidentyfikowany: termos metalowy ogólnoturystyczny, szt. 1. Właściciela proszę o kontakt.
Dziamdziak
Moderator
 
Posty: 225
Rejestracja: 17 mar 2012, 19:11

Poprzednia

Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron