KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: TomekDeron » 02 mar 2016, 18:27

Zgodnie z zapowiedzią zapraszamy Was do udziału w zlocie i wspólnej zabawie w ramach KWADRATLONu 2016!
W tym roku zaszczyt organizacji przypadł właśnie SKPSowi.
Podczas tegorocznej imprezy chcielibyśmy pokazać przyjezdnym przewodnikom z innych kół studenckich Karkonosze i okolice.

Zapraszamy już w piątek 1.kwietnia, a szczegółowy program poniżej:

1.kwietnia (piątek) - zapraszamy na wspólną wycieczkę w góry. Wybierzemy się z Karpacza do kultowego karkonoskiego schroniska Samotnia, a dalej do Strzechy Akademickiej i wokół kotłów Wielkiego i Małego Stawu, aby zejść w dół obok Słonecznika i Pielgrzymów.
A że będzie to Prima Aprilis to możecie się spodziewać, że.... podczas wycieczki nie wszystko będzie prawdziwe :)
Po wycieczce kierujemy się na miejsce noclegu w Schronisku Młodzieżowym w Staniszowie koło Jeleniej Góry:http://schronisko.podgorzyn.pl/index.php/dojazd.html
Koszt noclegu 27zł z pościelą, można przywieźć swoją powłoczkę na pościel i wtedy nocleg kosztuje 20zł/os/noc. Schronisko nie akceptuje noclegu we własnych śpiworach - za wyjątkiem osób, które nie zmieszczą się na łóżkach i będą spać na przysłowiowej glebie (poinformujemy stosownie gdy skończą się miejsca na łóżkach).

2.kwietnia (sobota) - to tradycyjnie dzień przeznaczony na rywalizację między reprezentacjami kół przewodnickich. Z założenia zapraszamy reprezentacje 4-5 osobowe ale większe lub mniejsze ekipy również są mile widziane. Podczas rywalizacji nadal postaniemy w konwencji prima-aprilisowej ;)
Bieg z zadaniami zorganizujemy w rejonie Góry Witosza i Grodna.
Wieczorem będziemy radzić nad kondycją przewodnictwa studenckiego i oddawać się, jak zawsze przeróżnym uciechom :)

3.kwietnia (niedziela) - zapraszamy na wspólną wycieczkę do Wodospadu Szklarki, eksklawy Karkonoskiego Parku Narodowego. Następnie odwiedzimy Centrum Edukacji Karkonoskiego Parku Narodowego w Szklarskiej Porębie.
Zakończenie zlotu przewidujemy w Szklarskiej Porębie około godziny 13-14 w niedzielę 3.kwietnia.

Zapisy:
Aby zgłosić swój udział w KWADRATLONie należy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem:
http://goo.gl/forms/75drkL1dUQ

UWAGA członkowie SKPS: zgłaszają się przez powyższy formularz podajcie również w polu "Uwagi", czy deklarujecie swoją pomoc w organizacji i obsłudze gry terenowej w sobotę, czy chcecie uczestniczyć w grze jako uczestnicy.

W formularzu należy podać imię i nazwisko każdej osoby oddzielnie (bez względu czy przyjedziesz do pomocy, czy jako uczestnik), dane kontaktowe oraz zaznaczyć opcje związane z noclegiem i wyżywieniem.

Napiszcie też w uwagach z jakiego transportu będziecie korzystać. Czy przyjedziecie własnym autem, pociągiem, busem, itd. Pomoże nam to zaplanować logistykę pierwszego i trzeciego dnia.

Można swój udział potwierdzić również tutaj wpisem na forum ale JEDYNĄ oficjalną formą zapisów jest powyższy formularz.
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: Krzyś » 02 mar 2016, 23:01

Tradycyjnie zazwyczaj gospodarze przygotowywali tradycyjny turystyczny poczęstunek, I szkoda było by z tego rezygnować.
Awatar użytkownika
Krzyś
 
Posty: 78
Rejestracja: 22 gru 2013, 13:01

Re: KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: Maciek » 03 mar 2016, 12:35

Skoro zależy ci na utrzymaniu tej tradycji - nic prostszego - pomóż organizatorom!
Awatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2013, 11:02

Re: KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: Krzyś » 03 mar 2016, 21:08

Nie widać, nie słychać ale spoko pomagam (choć już mam na koncie organizacje jednego Kwadratlonu i uczestnictwo w chyba ze czterech), mam nadzieję że ty Macku także.
Awatar użytkownika
Krzyś
 
Posty: 78
Rejestracja: 22 gru 2013, 13:01

Re: KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: variola » 03 mar 2016, 22:10

Nie organizowałam żadnego Kwadratlonu, a nawet nigdy nie brałam w nim udziału, więc nie mam czym się przechwalać, ale z przyjemnością zrobię tradycyjną szarlotkę i pomogę przy organizacji. (Kamila Ospa)
variola
 
Posty: 19
Rejestracja: 10 gru 2014, 16:31

Re: KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: TomekDeron » 03 mar 2016, 22:11

Ciekawe kto będzie obierać jabłka...
;)

variola pisze:Nie organizowałam żadnego Kwadratlonu, a nawet nigdy nie brałam w nim udziału, więc nie mam czym się przechwalać, ale z przyjemnością zrobię tradycyjną szarlotkę i pomogę przy organizacji. (Kamila Ospa)
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: KWADRATLON 2016 - 1-3.kwietnia

Postautor: TomekDeron » 03 mar 2016, 22:13

Maciek pisze:...


Krzyś pisze:...


Zapraszam do pomocy, nie tylko w kuchni ale też przy organizacji wycieczki pieszej i gry terenowej :) Każda pomoc mile widziana.
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36


Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron