Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: TomekDeron » 19 paź 2016, 10:51

Zapraszam już do zgłaszania się na wyjazd wigilijny!
Termin: 17-18.grudnia 2016
Miejsce - UWAGA zmiana: Ośrodek Wypoczynkowy SABAT w Międzygórzu
Lokalizacja: http://www.miedzygorze.sabat.info.pl/index.html
Obiekty dysponuje niespełna 60 miejscami noclegowymi. Na wigilię zapowiada się ciut więcej (licząc razem z kursem przewodnickim).
Na chwilę obecną (7.12.2016) wszystkie osoby zgłoszone mają zapewnione miejsce na łóżku. Kolejne zgłaszane osoby muszą się liczyć z możliwością spania na dostawkach lub "na glebie".
Pobyt w ośrodku to koszt 64zł/os (dzieci do lat 3 bez opłat, dzieci do lat 10 - 50%)
osoby śpiące na dostawkach lub glebie 49zł/os
W ramach opłaty za pobyt mamy zapewnione:
- nocleg w pokojach 2,3 4-osobowych
- kolacja w sobotę: barszczyk z krokietem, bigos, zimna płyta
- śniadanie w niedzielę

Co należy przywieźć:
- sałatki, ciasta, pieczywo, śledziki, owoce, napoje, coś do wystroju stołów (NIE TRZEBA przywozić własnych talerzy i sztućców) - ogólnie rzeczy nie wymagające podgrzewania gdyż nie będziemy mieć swobodnego dostępu do kuchni.
- przywieźcie proszę swoje potrawy już w postaci gotowej do podania (w salaterkach, miseczkach, itp)
- osoby które "nie załapią się" na miejsca na łóżkach powinny mieć śpiwór i karimatę
- mile widziana gitara i pomysły na wieczorne integracje
- można przyjechać z psem

UWAGA: podczas spotkania wigilijnego będzie można przymierzyć i zamówić koszulki SKPSowe, polary kołowe oraz polary i softshelle z aplikacją lub nadrukiem logo SKPS. Będą to tylko egzemplarze pokazowe w wersji damskiej i męskiej w różnych rozmiarach. Szczegóły opiszę w oddzielnym wątku i w specjalnym mailu.

Zgłoszenia (w kolejności wpisów):
Jacek Małańczuk, Ania, Piotr + Igor i Bartek
Biskup (bez noclegu) + 1
Martyna (bez noclegu)
Mira
Artur
Bernadetta i Wąsek
Sibi
Honorata i Henryk
Piotr Pawlonka
Astronom
Tomek i Kamila
Ania i Bartek Krygicz
Agnieszka z rodziną (3+2 małe ludzie, 4 łóżka)
Marta S
Asia + Kuba
Koks + 2 + pies
Wojtek
Asia i Janek
Dziamdziaki
Paweł + Gracjan (bez noclegu)
Marek J
Krzysztof B
Darek
Dorota St i Kamila (bez noclegu)
Bogda i Mietek
Andrzej H
Kurs przewodnicki - 16 osób
Dostawki:
Sebastian F
Rysiek z Beskidów
Kaifa
Wojtek, Marek, Sebastian, Gosia + 1os
Szuwar
Asia C
W Gigancie:
Litvinka + brat + 1os + dziecko
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: sucharek » 19 paź 2016, 13:50

Mam pytanie......jak mam pojechać na wigilię koła??? W tym sam czasie z tego co podał Artur U., mamy na kursie miejskim szkolenie cały weekend. Więc się nie rozdzielę :idea: :( :cry: :roll:
sucharek
 
Posty: 77
Rejestracja: 22 gru 2013, 03:44

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: Artur » 19 paź 2016, 16:24

sucharek pisze:Mam pytanie......jak mam pojechać na wigilię koła??? W tym sam czasie z tego co podał Artur U., mamy na kursie miejskim szkolenie cały weekend. Więc się nie rozdzielę :idea: :( :cry: :roll:


To na początek trzy głębokie, uspokajające wdechy ;)

Czasem nie można mieć wszystkiego. A czasem kalendarz kursowy jest, pod presją kursantów :P , układany z większym wyprzedzeniem niż kołowy, i pojawiają się kolizję. Jeśli faktycznie okaże się, że na wigilię chce się wybrać duża część kursantów (a zapewne tak będzie), to po prostu zrezygnujemy z niedzieli a w sobotę machniemy coś krótkiego (muzeum?) i spokojnie zdążymy dojechać.

Poza tym podając terminy wyraźnie zaznaczyłem, że to nie są terminy pewne, a raczej terminy poza którymi raczej nic się nie pojawi. Miejcież do nas trochę zaufania ;)
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 581
Rejestracja: 22 gru 2013, 16:35

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: sucharek » 19 paź 2016, 20:27

Arturze ja jestem spokojny i oddechów 3 raczej nie potrzebuję.....tylko podkreślam sprawę i sygnalizuję :) I jak mam wybrać to raczej będzie to kurs, bo po to na niego się zapisałem.......ale, będzie szkoda wigilii :cry:. Wiem nie można mieć wszystkiego.....
sucharek
 
Posty: 77
Rejestracja: 22 gru 2013, 03:44

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: logis » 20 paź 2016, 12:27

Dzień dobry,
no to zgłaszam na wyjazd wigilijny siebie z żoną Anią i niejakimi Igorem i Bartkiem. Mam nadzieję, że nikt nie zachoruje i pojedziemy. Formalnie są to cztery osoby ale wystarczą trzy łóżka, a jeśli będą kłopoty z miejscami, to się pomieścimy na dwu łóżkach.
Dziękuję
Jacek Małańczuk
Awatar użytkownika
logis
 
Posty: 57
Rejestracja: 23 gru 2013, 08:52

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: TomekDeron » 21 paź 2016, 20:34

Mamy już plan z Arturem jak pogodzić jedno i drugie :) Szkoda by było rezygnować z czegoś kosztem drugiego. A kalendarz z gumy niestety nie jest...
Mam nadzieję, że zobaczymy się na wigilii! :)

sucharek pisze:Arturze ja jestem spokojny i oddechów 3 raczej nie potrzebuję.....tylko podkreślam sprawę i sygnalizuję :) I jak mam wybrać to raczej będzie to kurs, bo po to na niego się zapisałem.......ale, będzie szkoda wigilii :cry:. Wiem nie można mieć wszystkiego.....
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: biskup » 02 lis 2016, 21:07

piszę się na wigilię +1 osoba, ale bez noclegu, mam dyżur w mosie :(
opłatki przywioze
biskup
 
Posty: 14
Rejestracja: 26 gru 2013, 22:23

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: Martyna Trzaska » 07 lis 2016, 15:35

piszę się na wigilię z noclegiem :)
"bo jak to mówią, trzeba być twardym jak żelki z Biedronki"
http://www.vulpecula.net
http://www.piotrowickaprzelecz.pl
Awatar użytkownika
Martyna Trzaska
 
Posty: 63
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:04
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka / Wrocław

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: Dorota (Mira) » 09 lis 2016, 10:28

Ja mam za to pytanie natury komunikacyjnej :) Jako, że jest to termin nie tylko wycieczek kursowych ale i dla niektórych szkolenia w KPNie w związku z tym czy jest tu ktoś kto wybiera się na wigilię z Kotliny Jeleniogórskiej, Wałbrzycha bądź Wrocławia w sobotę w godzinach późno popołudniowych/wieczornych i mógłby zgarnąć jedną duszę? Zapłacę szarlotką, a jak już niektórzy wiedzą moja szarlotka jest nie w kij dmuchał :D :D
Awatar użytkownika
Dorota (Mira)
 
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2014, 12:51

Re: Wyjazd wigilijny 17-18.grudnia 2016

Postautor: Artur » 09 lis 2016, 15:44

Transport będziemy jeszcze ogarniali, ale na bank pewna liczba osób będzie jechała na Wigilię po wycieczce kursowej. Jej ramy czasowe też zostaną do tego dopasowane :)
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 581
Rejestracja: 22 gru 2013, 16:35

Następna

Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron