SKPSowy rajd na zakończenie wakacji

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

SKPSowy rajd na zakończenie wakacji

Postautor: Wilga » 13 sie 2019, 21:30

Cześć!
Zapraszam wszystkich do spędzenia ostatnich dni wakacji aktywnie, pieszo i wokół Kotliny Kłodzkiej – czyli czas na rajd! Codziennie przechodzić będziemy na piechotę 20-25 km, śpimy głównie pod namiotami, więc całe wyposażenie trzeba zabrać na plecy :shock:
Startujemy 24.08.2019, zbiórka w Międzygórzu na przystanku PKS o 10:46 (godzina dojazdu PKSa z Kłodzka).
Trasa:
24.08 Międzygórze - St. Morawa (przez schronisko na Śnieżniku, opcja wejścia na Śnieżnik) - ok. 20 km. Nocleg na polu kampingowym w Starej Morawie. Opłata wg cennika obiektu http://jaskinianiedzwiedzia.pl/kompleks ... akowe.html
25.08 Stara Morawa - Radochów – ok. 21 km. Nocleg przy Jaskini Radochowskiej, w miejscu dawnej bazy namiotowej. Warunki terenowe: wiata, miejsce na ognisko, woda ze strumyka.
26.08 Radochów - Opolnica – ok 25 km. Nocleg http://www.splywybardo.eu/polanamiotowe.html
27.08 Bardo – Słupiec. Nocleg w Domu Wypoczynkowym CTiS, ok. 45 zł/osobę (http://www.centrum.ng.pl/oferta/baza-noclegowa)
28.08. Słupiec - Radków - 18 km. Nocleg na kampingu http://camping.gorystolowe.info/pages/cennik.php
29.08 Radków - Duszniki - 18 km. Nocleg na polu kampingowym http://agrocamp.eu/camping/
30.08 Duszniki - Lasówka - 20 km. Nocleg na polu biwakowym Lasów Państwowych.
31.08 – powrót do Dusznik-Zdroju (lub Polanicy-Zdroju) we Własnym zakresie, dla zainteresowanych możliwość pozostania w Lasówce w celu wzięcia udziału w blachowaniu nowych członków SKPS (impreza na łące u Waldka, koszt noclegu we własnym namiocie ok 25zł/noc, dostęp do wody, miejsca na ognisko).
Namiot, sprzęty biwakowe i wyżywienie we własnym zakresie. Koszty noclegów każdy uczestnik ponosi indywidualnie.
Ubezpieczenie NNW we własnym zakresie.
Rajd ma charakter niekomercyjny, towarzyski i dobrowolny. Osoby nadużywające alkoholu bądź innych środków psychoaktywnych bądź zachowujące się w sposób niekulturalny lub stwarzający zagrożenie dla zdrowia lub życia własnego bądź innych osób zostaną wykluczone z rajdu przez prowadzącego.
Jeśli znajdzie się jakaś osoba z autem możemy dograć dowożenie rzeczy między miejscami noclegowymi – wtedy chodzimy na lekko (jedno auto już jest).
Zgłoszenia za pomocą formularza: https://forms.gle/U65nYBHTeFuFLmnUA
Można oczywiście wpaść do nas tylko na chwilę, można z nami nie nocować, albo wpadać tylko na nocleg ;-)
Rajd prowadzą Monika Szyrmer i Tomek Deroń. Prowadzący podejmują wszelkie niezbędne decyzje dotyczące przebiegu rajdu. Uczestnicy zobowiązani są zaopatrzyć się w dobry humor i pozytywne nastawienie ;-)
Dodatkowe pytania można kierować do mnie (to piszę ja, Monika - na forum jako Wilga Górska, tel. 601 522 661 – proszę jednak mieć na uwadze, że aktualnie jestem na wyjeździe skpsowym w okolicach Hochewandu, odpowiem w miarę możliwości lub po powrocie).
Awatar użytkownika
Wilga
 
Posty: 254
Rejestracja: 02 mar 2014, 11:53

Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość