Strona 1 z 1

Blachowanie 2019

Post: 27 sie 2019, 20:55
autor: TomekDeron
Niebawem, bo już w najbliższą sobotę 31.08.2019 planujemy zorganizować blachowanie dla nowo-wstępujących w szeregi SKPSu. W nieco innym terminie niż zazwyczaj, nie jesienią ale w ostatni weekend sierpnia. Informację podawaliśmy już jakiś czas temu ale ponieważ, nie do wszystkich ona dotarła to pokrótce przedstawiam sprawy organizacyjne z tym związane.
Blachowanie odbędzie się w Lasówce w Górach Bystrzyckich, na bazie namiotowej u Waldka. Dokładnie to tutaj: https://goo.gl/maps/P3Pz3kmVYfiPJEmWA - dojazd szutrową drogą przez las od Rozdroża Pod Uboczem (droga Lasówka - Młoty), dojście pieszo czerwonym szlakiem GSS od strony Lasówki lub Spalonej (końcówka szlakiem rowerowym).
Spotykamy się w tym miejscu w sobotę 31.08 najpóźniej o godzinie 16:00 - po uzgodnieniach można przyjechać już w piątek popołudniu.
Nocleg w namiotach - każdy organizuje się we własnym zakresie. Koszt pobytu 25zł/os za noc (pole namiotowe, sanitariaty polowe, zaplecze kuchenne w domku, drewno i miejsce na ognisko, ciepły posiłek w sobotę).
Blachowanie rozpocznie się około godziny 18:00 w sobotę i zakończy tradycyjnie w późnych godzinach wieczornych przy ognisku.

Re: Blachowanie 2019

Post: 30 sie 2019, 07:49
autor: mrp
Hej! Szukam opcji dostania się do Lasówki w sobotę. Jedzie ktoś? A może idzie ktoś z Dusznik/Polanicy/Bystrzycy? :-)
Dzidek Beskidzki