Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Moderator: Stefan M

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: Michał Stuła » 20 sie 2014, 07:39

Hejka wszystkim oczywiście jadę na przejście jako prowadzący
Mam auto i cztery miejsca w 5 osób będzie wygodnie a w cztery bardzo wygodnie :) Jak zrobię wykopaliska archeologiczne w piwnicy to napiszę co mam z sprzętu biwakowego
Pozdrawiam
Żyj tak żeby Twoim znajomym zrobiło się nudno jak Ciebie zabraknie....
Michał Stuła
 
Posty: 42
Rejestracja: 03 sty 2014, 22:54

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: TomekDeron » 20 sie 2014, 12:34

W piątek będzie łatwa sprawa, ponieważ będziemy przejazdem przez Szklarską Porębę.

Ania Lechowska pisze:Na obecną chwilę zgłaszam się jako obserwator. Ale! dopiero od piątku ;)
...
POZDRO!


PS.Dodałem kilka nowych informacji w opisie przejścia.
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: dulek » 20 sie 2014, 20:18

Yo

Oficjalnie zapisuję się jako uczestnik.

Zabieram ze sobą to co ostatnio czyli mieszankę studencką w ilości ok. 1 kg :D

Mam namiot teoretycznie 2-osobowy ale z bagażami jest ciasno, ewentualnie mogę przygarnąć jakąś kompaktową dziewczynę o BMI<20 :lol:

Pozdro & dozob

dq

P.S. Mam jeszcze pytanie do stwierdzenia: "Oj zapowiada się zacnie! :)" Tak samo zacnie jak w lipcu czy jeszcze zacniej? ;)
Support Rojava !!!
Awatar użytkownika
dulek
 
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2014, 18:04

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: TomekDeron » 21 sie 2014, 12:28

Noclegi w namiotach są zaplanowane w bezpośrednim sąsiedztwie aut. Więc po pierwsze namiotów nie trzeba będzie nosić, a po drugie nadmiar rzeczy zawsze można wrzucić do auta.

dulek pisze:Mam namiot teoretycznie 2-osobowy ale z bagażami jest ciasno, ewentualnie mogę przygarnąć jakąś kompaktową dziewczynę o BMI<20 :lol:
......
P.S. Mam jeszcze pytanie do stwierdzenia: "Oj zapowiada się zacnie! :)" Tak samo zacnie jak w lipcu czy jeszcze zacniej? ;)


Poziom "zacności" będzie adekwatny do wysokości na jaką wejdziemy :) w porównaniu do przejścia lipcowego...
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: dulek » 21 sie 2014, 20:54

ok, przekonałeś mnie :arrow: BMI<25 :twisted:
Support Rojava !!!
Awatar użytkownika
dulek
 
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2014, 18:04

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: Paweł Kisiel » 31 sie 2014, 13:21

Cześć
Mogę jechać na przejście. Przejście mam już zaliczone z poprzedniego kursu, więc jako obserwator. Dysponuję samochodem z dużym bagażnikiem :-) oprócz mnie mogą jechać 3-4 osoby. Mam też namiot 2-osobowy, szybko rozkładany, ale jest okrągły po złożeniu, więc można go używać, jeżeli nie trzeba go będzie nosić (opcja rozbijania namiotów przy samochodach). Nie dysponuję sprzętem kuchennym - kuchenką i menażkami.
Pozdrawiam
Paweł Kisiel
 
Posty: 33
Rejestracja: 04 sty 2014, 17:27

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: Artur » 03 wrz 2014, 06:03

Też chętnie się wybiorę.

Dołączę tylko na pierwsze trzy dni (te chatkowe) więc w kalkulacji namiotów uwzględniać mnie nie musicie. Jeśli chodzi o dojazd, chętnie bym się zabrał z kimś z Wrocławia i w piątek z Borowic do Szklarskiej, ale jeśli miałoby to być problemem/coś komuś utrudnić - nie ma problemu, poradzę sobie we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
Artur
 
Posty: 581
Rejestracja: 22 gru 2013, 16:35

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: TomekDeron » 04 wrz 2014, 14:34

Przyjęty! :)

Paweł Kisiel pisze:Cześć
...
Dysponuję samochodem z dużym bagażnikiem :-) oprócz mnie mogą jechać 3-4 osoby. Mam też namiot 2-osobowy, szybko rozkładany, ale jest okrągły po złożeniu, więc można go używać, jeżeli nie trzeba go będzie nosić ...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: TomekDeron » 04 wrz 2014, 14:35

Witamy w naszym gronie!

Artur pisze:...
Dołączę tylko na pierwsze trzy dni (te chatkowe) więc w kalkulacji namiotów uwzględniać mnie nie musicie. Jeśli chodzi o dojazd, chętnie bym się zabrał z kimś z Wrocławia i w piątek z Borowic do Szklarskiej, ale jeśli miałoby to być problemem/coś komuś utrudnić - nie ma problemu, poradzę sobie we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Przejście przewodnickie - termin II - 17-21.września

Postautor: MateuszBiałecki » 06 wrz 2014, 08:40

Cześć,

razem z Kamilą M. dołączymy w roli obserwatorów w pierwszy dzień popołudniu/wieczorem (będziemy Was łapać telefonicznie na przełęczy Karkonoskiej albo dojdziemy już do Smogorniaka). Posiedzimy z Wami do dnia 4, z Harrachova wydostaniemy się już samodzielnie. Co do samochodów to podłączylibyśmy się pod któryś tylko w dzień 3.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
MateuszBiałecki
 
Posty: 33
Rejestracja: 03 sty 2014, 22:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kurs na przewodnika sudeckiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron