Wycieczka szkoleniowa 18-19.06.2016 Góry Bialskie
: 02 mar 2016, 14:48
Wycieczka piesza przyrodnicza w Góry Bialskie. Prowadzi Dorota Strząska.
Na wycieczkę należy się zaopatrzyć w książkę-album-atlas do rozpoznawania roślin. Wystarczy jak będzie jeden na 2-3 osoby. Np taki http://www.taniaksiazka.pl/przewodnik-do-rozpoznawania-roslin-i-zwierzat-na-wycieczce-p-31633.html lub taki: http://www.empik.com/rosliny-gorskie-mirek-zbigniew-piekos-mirkowa-halina,3034156,ksiazka-p lub inny o których dowiecie się na wykładach z przyrody.
Nocleg w Bolesławowie w Pensjonacie Violetta. Cena 25zł/osobę
Trasa
Sobota:
Kłodzko Główne PKP - Lądek-Zdrój - Stronie-Śląskie - Bielice - 3 odcinki autokarowe, dalej pieszo Bielice - rez. Puszcza Śnieżniej Białki - Rudawiec - rez.Nowa Morawa - Przeł. Płoszczyna - Bolesławów
Niedziela:
Bolesławów - Gaj Oliwny - Skalista Kopa - Przeł. Staromorawska - Przeł. Sucha - Czernica - Przeł. Dział - Trzy Siostry - Stary Gierałtów - powrót busem do Kłodzka.
Prowadzenie odcinków
Sobota: Justyna, Tomek K., Arleta, Gracja, Piotrek, Aga, Magda (bn), Kasia Wo, Basia, Marcin, Weronika - LIMIT!
Niedziela: Ala (bn), Tomek G., Paulina (bn), Gosia (bn), Ania, Darek, Radek, ... (bn)
Osoby towarzyszące: Pati, SzymonM, Dulek, Wilga(?), ...
Dojazd:
PKP - średnie to połączenie..., o 6:48 z Wrocławia przez Wałbrzych, na 9:34 dopiero w Kłodzku
PKS - wyjazd z Wrocławia 7:20, dojazd na Kłodzko Miasto na 9:05
Zbiórka na Kłodzko Miasto na parkingu za torami o 9:35. Z Kłodzka podstawionym busem do Bielic. Na trasie przejazdu obowiązuje prowadzenie busa i opowiadanie.
Na wycieczkę należy się zaopatrzyć w książkę-album-atlas do rozpoznawania roślin. Wystarczy jak będzie jeden na 2-3 osoby. Np taki http://www.taniaksiazka.pl/przewodnik-do-rozpoznawania-roslin-i-zwierzat-na-wycieczce-p-31633.html lub taki: http://www.empik.com/rosliny-gorskie-mirek-zbigniew-piekos-mirkowa-halina,3034156,ksiazka-p lub inny o których dowiecie się na wykładach z przyrody.
Nocleg w Bolesławowie w Pensjonacie Violetta. Cena 25zł/osobę
Trasa
Sobota:
Kłodzko Główne PKP - Lądek-Zdrój - Stronie-Śląskie - Bielice - 3 odcinki autokarowe, dalej pieszo Bielice - rez. Puszcza Śnieżniej Białki - Rudawiec - rez.Nowa Morawa - Przeł. Płoszczyna - Bolesławów
Niedziela:
Bolesławów - Gaj Oliwny - Skalista Kopa - Przeł. Staromorawska - Przeł. Sucha - Czernica - Przeł. Dział - Trzy Siostry - Stary Gierałtów - powrót busem do Kłodzka.
Prowadzenie odcinków
Sobota: Justyna, Tomek K., Arleta, Gracja, Piotrek, Aga, Magda (bn), Kasia Wo, Basia, Marcin, Weronika - LIMIT!
Niedziela: Ala (bn), Tomek G., Paulina (bn), Gosia (bn), Ania, Darek, Radek, ... (bn)
Osoby towarzyszące: Pati, SzymonM, Dulek, Wilga(?), ...
Dojazd:
PKP - średnie to połączenie..., o 6:48 z Wrocławia przez Wałbrzych, na 9:34 dopiero w Kłodzku
PKS - wyjazd z Wrocławia 7:20, dojazd na Kłodzko Miasto na 9:05
Zbiórka na Kłodzko Miasto na parkingu za torami o 9:35. Z Kłodzka podstawionym busem do Bielic. Na trasie przejazdu obowiązuje prowadzenie busa i opowiadanie.