Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Moderator: Stefan M

Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: TomekDeron » 02 mar 2016, 14:59

Wycieczka piesza połączona z udziałem w zlocie studenckich kół przewodnickich KWADRATLON
Miejsce noclegu: Staniszów k/Jeleniej Góry

Program:
1.kwietnia (piątek) - zapraszamy na wspólną wycieczkę w góry. Wybierzemy się z Karpacza do kultowego karkonoskiego schroniska Samotnia, a dalej do Strzechy Akademickiej i wokół kotłów Wielkiego i Małego Stawu, aby zejść w dół obok Słonecznika i Pielgrzymów.
A że będzie to Prima Aprilis to możecie się spodziewać, że.... podczas wycieczki nie wszystko będzie prawdziwe :)
Po wycieczce kierujemy się na miejsce noclegu w Schronisku Młodzieżowym w Staniszowie koło Jeleniej Góry:http://schronisko.podgorzyn.pl/index.php/dojazd.html
Koszt noclegu 27zł z pościelą, można przywieźć swoją powłoczkę na pościel i wtedy nocleg kosztuje 20zł/os/noc. Schronisko nie akceptuje noclegu we własnych śpiworach - za wyjątkiem osób, które nie zmieszczą się na łóżkach i będą spać na przysłowiowej glebie (poinformujemy stosownie gdy skończą się miejsca na łóżkach).

2.kwietnia (sobota)
- to tradycyjnie dzień przeznaczony na rywalizację między reprezentacjami kół przewodnickich. Z założenia zapraszamy reprezentacje 4-5 osobowe ale większe lub mniejsze ekipy również są mile widziane. Podczas rywalizacji nadal postaniemy w konwencji prima-aprilisowej ;)
Bieg z zadaniami zorganizujemy w rejonie Góry Witosza i Grodna.
Wieczorem będziemy radzić nad kondycją przewodnictwa studenckiego i oddawać się, jak zawsze przeróżnym uciechom :)

3.kwietnia (niedziela) - zapraszamy na wspólną wycieczkę do Wodospadu Szklarki, eksklawy Karkonoskiego Parku Narodowego. Następnie odwiedzimy Centrum Edukacji Karkonoskiego Parku Narodowego w Szklarskiej Porębie.
Zakończenie zlotu przewidujemy w Szklarskiej Porębie około godziny 13-14 w niedzielę 3.kwietnia.

Zapisy:
Aby zgłosić swój udział w KWADRATLONie należy wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem:
http://goo.gl/forms/75drkL1dUQ

UWAGA członkowie SKPS (w tym również uczestnicy kursu przewodnickiego): zgłaszają się przez powyższy formularz, podajcie również w polu "Uwagi", czy deklarujecie swoją pomoc w organizacji i obsłudze gry terenowej w sobotę, czy chcecie uczestniczyć w grze jako uczestnicy.

W formularzu należy podać imię i nazwisko każdej osoby oddzielnie (bez względu czy przyjedziesz do pomocy, czy jako uczestnik), dane kontaktowe oraz zaznaczyć opcje związane z noclegiem i wyżywieniem.

Napiszcie też w uwagach z jakiego transportu będziecie korzystać. Czy przyjedziecie własnym autem, pociągiem, busem, itd. Pomoże nam to zaplanować logistykę pierwszego i trzeciego dnia.
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: TomekDeron » 11 mar 2016, 09:27

Zapisujemy się... :)
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: gracjab » 11 mar 2016, 10:32

Tak jak rozmawialiśmy chętne pomogę w sobotę. Jeszcze nie wiem na ile przyjadę.
Awatar użytkownika
gracjab
 
Posty: 433
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:32

Re: Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: krakowska1985 » 11 mar 2016, 22:16

Tomku, a możesz zdradzić co kryje się pod hasłem "gra terenowa" i na czym będzie owa rywalizacja polegała? Chyba, że to ściśle tajne :D . Przypuszczam, że chodzi o bieg na orientację 8-) Jak na razie głośno myślę na temat ewentualnego wyjazdu... ;)

P:ozdrawiam, Edyta
Pozdrawiam,
Edyta Kopacka
Awatar użytkownika
krakowska1985
 
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:15

Re: Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: TomekDeron » 11 mar 2016, 23:54

Dokładnie coś w tym stylu :)
Na Kwadratlon przyjeżdżają też ekipy reprezentujące inne studenckie koła przewodnickie. Dobieramy się w 4-5 osobowe zespoły i bierzemy udział w czymś w rodzaju biegu/marszu na orientację połączonego z wykonywaniem różnych zadań - takich związanych z przewodnictwem. Np wyznaczanie azymutów, udzielanie pomocy, itp. Generalnie jest w tym więcej zabawy niż poważnej rywalizacji :)

krakowska1985 pisze:Tomku, a możesz zdradzić co kryje się pod hasłem "gra terenowa" i na czym będzie owa rywalizacja polegała? Chyba, że to ściśle tajne :D . Przypuszczam, że chodzi o bieg na orientację 8-) Jak na razie głośno myślę na temat ewentualnego wyjazdu... ;)

P:ozdrawiam, Edyta
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: krakowska1985 » 22 mar 2016, 22:21

Tomku, możesz mi wysłać szczegółowy program, godziny i miejsca spotkań? Mejle miały być porozsyłane do zgłoszonych osób, a jeszcze nic nie dostałam... :(

Dzięki i pozdrawiam, Edyta
Pozdrawiam,
Edyta Kopacka
Awatar użytkownika
krakowska1985
 
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:15

Re: Wycieczka fakultatywna 1-3.kwietnia KWADRATLON

Postautor: Kasia Wo » 30 mar 2016, 10:20

Hejka!

Czy ktoś będzie jechał w sobotę rano na Kwadratlon z Wrocławia lub Jeleniej Góry - pociągiem lub samochodem?
Dajcie znać jakby ktoś coś:)
Kasia Wo
 
Posty: 46
Rejestracja: 26 gru 2015, 21:53


Wróć do Kurs na przewodnika sudeckiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 28 gości