Wycieczka szkoleniowa Góry Bystrzyckie 18-19 listopada 2017

Moderator: Stefan M

Re: Wycieczka szkoleniowa Góry Bystrzyckie 18-19 listopada 2

Postautor: Paweł » 20 lis 2017, 19:28

Dzięki wszystkim za wspólny wyjazd! Ja tylko może jeszcze dla potomności wspomnę o jakże pięknych tekstach, które padły na wycieczce, a które przytoczę tu w mniej lub bardziej (raczej mniej) dokładny sposób, dlatego mnie poprawcie, jeśli coś (na pewno i to perfidnie, a jakżeż :twisted: ) przekręciłem:

1. przewodnik w Bystrzycy: "najważniejsze są zawsze miejsca gdzie jest parking i gdzie toalety, (...) więc tam mamy Bank Zachodni, tu jest Policja, (...) a tam jest Biedronka"...
2. tamże: "...dokąd jeździmy naszym PKP, więc pójdziemy teraz na autobus"
3. w kościółku w Nowej Bystrzycy: "...mieszkali tutaj zarówno katolicy jak i protestanci" a kościelny:""i Niemcy!"

:lol:
Ostatnio zmieniony 21 lis 2017, 12:21 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 13
Rejestracja: 07 sty 2014, 21:36
Lokalizacja: LOŻA SZYDERCÓW

Re: Wycieczka szkoleniowa Góry Bystrzyckie 18-19 listopada 2

Postautor: Tombac » 21 lis 2017, 08:26

W kościółku w Nowej Bystrzycy przewodnik do kościelnego: "Może nam pan opowie coś więcej o tym kościele?" Kościelny: "To jest kościół pod wezwaniem wniebowzięcia NMP w Nowej Bystrzycy!" ....cisza....wszyscy czekają na coś więcej...KONIEC! :lol:
W góry chodzę dla niewygody

Góral
Awatar użytkownika
Tombac
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 paź 2017, 14:22
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wycieczka szkoleniowa Góry Bystrzyckie 18-19 listopada 2

Postautor: Michakraw » 22 lis 2017, 10:57

@Tombac dementuję! Pierwszym zdaniem po którym zapadło cisza było "Jest to jeden z czterech drewnianych kościołów na Ziemi Kłodzkiej, wybudowany w 1726 roku" - (uśmiech zadowolenia Kościelnego)- (cisza) - (kiwnięcie głowy Grześka) :D
Michakraw
 
Posty: 50
Rejestracja: 03 lis 2015, 00:08

Re: Wycieczka szkoleniowa Góry Bystrzyckie 18-19 listopada 2

Postautor: gracjab » 22 lis 2017, 12:16

Tyle atrakcji! Aż żal, że z wami nie mogłam jechać :P
A to dopiero poczatek kursu :)
Awatar użytkownika
gracjab
 
Posty: 433
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:32

Poprzednia

Wróć do Kurs na przewodnika sudeckiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron