Śnieżnik 18-19.12.2021 - wycieczka dodatkowa

Moderator: Stefan M

Śnieżnik 18-19.12.2021 - wycieczka dodatkowa

Postautor: TomekDeron » 13 gru 2021, 21:00

Zapraszam aktualnych kursantów na wycieczkę w Masyw Śnieżnika w terminie 18-19. grudnia 2021 - wycieczka jest takim bonusem poza ogólnym planem wyjazdów szkoleniowych.

Termin: 18-19.12.2021r (sobota-niedziela), zbiórka o godzinie 9:30 na parkingu Pod Skocznią w Międzygórzu, o tu - https://goo.gl/maps/6z5HngHMEk9DoUgU8
Trasa: Międzygórze - Schronisko na Śnieżniku (nocleg) - Śnieżnik - Międzygórze - trasa "w ciemno", tzn na pewno nie najbardziej uczęszczanymi szlakami ;)
Koszt: wyżywienie i dojazd we własnym zakresie, koszt noclegu wg cennika schroniska (honorowane są zniżki m.in. PTTK)
Co zabrać: ubiór odpowiedni do panujących warunków (zimowych), raczki, kije trekingowe, latarkę, termos, prowiant na drogę, mapę okolic wycieczki, kompas i in. Śpiwór w zależności od wybranej opcji noclegu.

Ponieważ jest to wycieczka poza harmonogramem oraz ze względu na dostępność miejsc w schronisku obowiązuje limit 15 miejsc - niestety kto pierwszy ten lepszy.

Zapisy poprzez komentarz pod tym postem.

Osoby z kursu będące na wycieczce mogą zdobyć tzw. "dzień słuchany".
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Re: Śnieżnik 18-19.12.2021 - wycieczka dodatkowa

Postautor: MagdalenaT77 » 13 gru 2021, 22:20

Szkoda, że nie mogę, ale mam nadzieję, że takie inicjatywy będą częściej :) pozdrawiam Tomek :)
MagdalenaT77
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 paź 2021, 11:14

Re: Śnieżnik 18-19.12.2021 - wycieczka dodatkowa

Postautor: wologor » 15 gru 2021, 04:18

Hej Tomku,

dzieki za opcje dodatkowej wycieczki, Snieznik jest troche jak mój drugi domu czy masz moc aby oprócz dnia słuchanego dać mi jakiś odcinek prowadzony?

Pozdrawiam,
Bartosz Pl(aka Bartosz Płaza)
wologor
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2021, 15:46

Re: Śnieżnik 18-19.12.2021 - wycieczka dodatkowa

Postautor: Rafał eS » 17 gru 2021, 08:54

Cześć ;)

Jestem zainteresowany. Niestety z uwagi na okres przedświąteczny mogę się wyrwać tylko na 1 dzień czyli w sobotę.
Damy radę?

Gdyby ktoś brał pod uwagę takie rozwiązanie również to jadę z Wrocławia i wracam do Wrocławia tego samego dnia.

Pozdrawiam
Rafał
Rafał eS
 
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:52

Re: Śnieżnik 18-19.12.2021 - wycieczka dodatkowa

Postautor: Rafał eS » 20 gru 2021, 10:42

Wróciłem, choć muszę przyznać, że początkowo było to raczej dziwne uczucie być jedynym kursantem..

A jednak melduję, że było absolutnie fantastycznie i mocno zaskakująco..
Sobotnia trasa: Międzygórze - dolina Czarnej - Średniak - schronisko na Hali pod Śnieżnikiem - Śnieżnik - Przełęcz Śnieżnicka - dolina Wilczki - Międzygórze.
Fantastyczne ekipa, niesamowita zima, super widoczność - ok.100km - Karkonosze jak na dłoni, obłędny zachód słońca ze szczytu i pierwsze skitury nowego sezonu w Masywie Śnieżnika ;)

Dla zainteresowanych warunkami śniegowymi: stała pokrywa śnieżna od ok. 800 m npm umożliwiająca bezproblemowe poruszanie się na skiturach. Zjazd ze Śnieżnika przez Przełęcz Śnieżnicką aż do połączenia się Czarnej z Wilczką bez przetarać i utrudnień. Jest już zima na Śnieżniku ;)

Dzięki wielkie jeszcze raz Tomku, pozdrowienia dla całej ekipy!

Zdrowych, Spokojnych Świąt dla Wszystkich i do zobaczenia na szlaku ;)

pozdrawiam
Rafał
Rafał eS
 
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:52


Wróć do Kurs na przewodnika sudeckiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości