#28 Niepełnosprawni w Górach - Razem na Szczyty

Moderator: Stefan M

#28 Niepełnosprawni w Górach - Razem na Szczyty

Postautor: Stefan M » 27 wrz 2022, 09:34

Drodzy Miłośnicy Górskich Wędrówek,

Piszę do Was z propozycją zasilenia naszej nietuzinkowej ekipy. Podobnie jak bez wątpienia w waszym przypadku, tak i w naszym góry to przestrzeń, w której czujemy się najlepiej na świecie. Od standardowej grupy turystów odróżnia nas jednak fakt, że część z nas nie widzi, ma trudności z samodzielnym chodzeniem lub potrzebuje asekuracji na stromych zejściach. Walczymy jednak dzielnie z naszymi niepełnosprawnościami i zdobywamy kolejne szczyty. Wszystko zaczęło się dzięki inicjatywie grupy genialnych ludzi ze Studenckiego Koła Przewodników Sudeckich, którzy w 2012 roku postanowili stworzyć projekt Niepełnosprawni w Górach - Razem na Szczyty. Odbyły się w sumie jego dwie edycje, o których można więcej poczytać na naszej stronie: http://razemnaszczyty.pl/. Miłość do gór nie kończy się jednak z końcem ograniczonych terminami projektów. Wciąż duża grupa osób z niepełnosprawnościami liczy na pomoc tych bardziej sprawnych w realizacji górskich marzeń. Ja z mojej strony razem z kolegą Markiem Wieczorkiem staramy się własnym sumptem organizować takie wyjazdy regularnie przynajmniej dwa razy w roku. Brakuje nam jednak wciąż sprawnych rąk i nóg do pomocy. Dlatego jeśli macie ochotę na przygodę z niezwykłą, wesołą górską ekipą i moglibyście poświęcić jeden weekend w roku na taki wyjazd, to z niecierpliwością czekam na wasze zgłoszenia na mój adres a.kwinta89@gmail.com. Dopiszę Was wtedy do naszej bazy mailowej. Najbliższa akcja górska już w weekend 8-9 października w Beskidzie Sądeckim. Naszym celem będzie Jaworzyna Krynicka. Wciąż brakuje nam kilku osób do pomocy, więc zachęcamy do zasilenia naszego grona.

Z górskimi pozdrowieniami!
Ania Kwinta
a.kwinta89@gmail.com

Dwa słowa dodatkowe jeżeli ktoś ma czas i ochotę skorzystać, proszę pamiętać że można w ten sposób zdobyć odcinek " specjalny "
Awatar użytkownika
Stefan M
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 gru 2017, 12:48

Wróć do Kurs na przewodnika sudeckiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości