Strona 1 z 1

Spotkania Przewodników z Umiejętnościami AKPT

Post: 09 mar 2016, 20:53
autor: TomekDeron
W imieniu Maćka Florysa - szefa AKPT Kraków - zapraszam na przedsezonowe szkolenie umiejętności przewodnickich organizowane przez AKPT. Odbędzie się ono w trzeci weekend kwietnia 15-17.04.2106r w Dursztynie w Pieninach Spiskich.

UWAGA! Niestety w tym samym terminie będzie nasza SKPSowa wycieczka szkoleniowa do Srebrnej Góry. Wybór między wyjazdami może być trudny...

Będzie można poćwiczyć pierwszą pomoc, nawigację, techniki linowe, usłyszeć jak nas widzą inni, dowiedzieć się, jak ludzie działają w kryzysie psychicznym, ponarzekać na programy wycieczek i zrobić sobie próbę generalną przejazdu Zakopianką przed sezonem - dla tych co jeżdżą często jako piloci z grupami do Zakopanego.

Będzie to czwarta edycja tego szkolenia. Dotychczas każda kolejna gromadziła większą liczbę uczestników z różnych kół przewodnickich a do prowadzenia zajęć angażowanych było więcej osób.

Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie szczegóły dotyczące szkolenia znajdziecie na stronie szkolenia https://przewodnikowspotkania.wordpress.com/

Jeśli jesteście zainteresowaniu udziałem w szkoleniu wejdźcie na podaną wyżej stronę i zgłoście się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Gorąco polecam udział w szkoleniu!