Strona 1 z 1

Szkolenie po Geoparku Przedgórza Sudeckiego

Post: 11 sty 2019, 14:38
autor: Koks
komunikat od Jurka Organiściaka

W imieniu Oddziału PTTK w Ząbkowicach Śląskich i Stowarzyszenia "Geopark Przedgorza Sudeckiego" zapraszam wszystkich chętnych na II Kurs Przewodnicki po Geoparku Przedgórza Sudeckiego. Pierwszy cieszył się dużym zainteresowaniem, bowiem Przedgórze Sudeckie to niezwykle atrakcyjny region, szczególnie pod względem geologicznym, i ten aspekt na kursie będzie odgrywał najważniejszą rolę. Kurs odbędzie się w marcu br. w 3 sesjach dwudniowych (teoria + wycieczka praktyczna) a zakończy się egzaminem, który będzie polegał na przygotowaniu własnej trasy zwiedzania jakiegoś ciekawego obiektu geoturystycznego i obronieniu jej przed komisją. Kurs daje ogrom wiedzy geologicznej, przyrodniczej i krajoznawczej i prowadzony jest przez znakomitych specjalistów z tych dziedzin z dr. Stanisławem Madejem i dr Robertem Tarką z Uniwersytetu Wrocławskiego na czele. Liczba miejsc jest ograniczona do 20. Każdy uczestnik po odbyciu kursu otrzyma Blachę Przewodnicką i zostanie wpisany na listę przewodników po geoparku oraz będzie promowany w mediach.

Obrazek

Re: Szkolenie po Geoparku Przedgórza Sudeckiego

Post: 14 sty 2019, 20:48
autor: gracjab
Informacja od organizatora: jeśli ktoś nie będzie w stanie przyjechać 24.03.2019 na egzamin będzie możliwość zorganizowania kolejnego terminu egz. być może we Wrocławiu.
Regulamin dostepny tutaj: http://www.zabkowiceslaskie.pttk.pl/sites/zabkowiceslaskie.local/files/field/attachment/KURS%20PRZEWODNICKI%20%20PO%20GEOPARKU%20%20PRZEDG%C3%93RZA%20%20SUDECKIEGO.doc

Re: Szkolenie po Geoparku Przedgórza Sudeckiego

Post: 18 lut 2019, 08:59
autor: gracjab
Czy ktoś z koła zgłosił się na szkolenie?