Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

komentarze do artykułów ukazujących się na stronie www.skps.wroclaw.pl

Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Darek Wójcik » 28 lut 2017, 12:22

Bardzo proszę o informację, jak można wstawiać tekst na stronę aktualności SKPS. Jak rozumiem, ta strona jest własnością stowarzyszenia i zasada umieszczania tam tekstów, powinna być jasna. Jeżeli strona SKPS ma być blogiem jednego autora, z którego poglądami nie wszyscy się zgadzają, to chyba jest coś nie tak. Ktoś czytający tę stronę, może sądzić, że to jest opinia wszystkich członków SKPS, a to nie jest prawdą.
Pozdrawiam
Darek Wójcik
Darek Wójcik
 
Posty: 83
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:31

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Koks » 28 lut 2017, 12:42

Możliwość publikowania ma kilka osób. W praktyce to głównie Mrozen się tym zajmuje i robi to całkiem porządnie, dzięki czemu strona jest czymś więcej niż wizytówką.
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Koks » 28 lut 2017, 12:43

Jeżeli Darku chcesz żeby wstawić jakiś tekst na stronę to możesz poprosić o rangę newsmana naszych webmasterów, albo wysłać np. do mnie a ja opublikuję.
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Mrozen » 28 lut 2017, 14:36

Chciałbym poznać kogoś z SKPSu, kto chciał napisać coś na stronie SKPSu i nie mógł tego zrobić.

Każdy może zadać pytanie o technikę zamieszczania wiadomości na stronie SKPSu zwracając się po prostu do Zarządu. Nie musimy komunikować się przez media.

Właśnie rozpoczął się 11 rok jak piszę te newsy i doprosić się nie mogę, by pisał ktoś oprócz mnie - więc proszę nie robić fałszywego wrażenia, że ktoś tu komuś czegoś zabrania i ogranicza prezentowanie swoich poglądów. W tej chwili na stronie SKPSu jest 6449 wiadomości z tego 5290 moich. Trudno jest od 11 lat opisywać aktualności i nie mieć do nich osobistego stosunku - prowadzenie tej strony jest dla mnie nie tylko przyjemnością, ale i obciążeniem. Wystarczy mi głupot, które na mój temat wypisują na różnych innych stronach anonimowi komentatorzy (którzy podobno mnie znają - a ja ich wcale, ale to obciąża ich sumienie, nie moje). Chętnie się zajmę swoim blogiem i będę pisał o motylkach oraz kwiatkach, które nie wiedzą co pruskie i polskie.

Dla niektórych jestem zbyt konserwatywny (chrześcijański) - dla innych za bardzo "lewacki" (ekologiczny). Z tego wnioskuję, że jestem w "centrum" (ja się nie obrażam, wręcz przeciwnie). Nie cierpię polityków, którzy religii używają do realizacji celów politycznych - bo szkodzą religii.


Ostatnio nie było mnie przez kilka dni - ktoś, coś napisał? Pewnie nic się nie działo.

Forum i Encyklopedia Sudecka też wprost pękają od nowych zdjęć i wiadomości - przecież tam może publikować każdy.
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1994
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Darek Wójcik » 01 mar 2017, 09:26

W takim razie proszę o rangę newsmana.
Pozdrawiam
Darek Wójcik
Darek Wójcik
 
Posty: 83
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:31

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Darek Wójcik » 02 mar 2017, 18:52

Nadal nie wiem jak mogę napisać tekst na stronę aktualności SKPS. Mogę oczywiście wysłać maila do Koksa, który moją informacje zamieści, ale chyba nie o to chodzi. Mrozen wskazał mi, że mogę pisać w innych miejscach (z których sam nie korzysta), dziękuję Mu za radę, ale nie wiem dlaczego tylko bardzo wąskie grono może zamieszczać teksty na stronę aktualności. Kuriozalne jest oczekiwanie, że ktoś coś napisze w temacie aktualności, jeżeli nie ma takiej możliwości.
Pozdrawiam
Darek Wójcik
Darek Wójcik
 
Posty: 83
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:31

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Mrozen » 02 mar 2017, 20:02

Właśnie zamieściłeś kolejną wiadomość w miejscu, z którego Mrozen też korzysta. Każdy, kto chciał zamieszczać wiadomości w "Aktualnościach" wiele lat temu otrzymał od Admina strony SKPSu swoje hasło i "ścieżkę dostępu". Zwróciłeś się o nie? Napisałeś w tej sprawie do Zarządu? Było tych autorów z dziesięciu? Oprócz tego ileś osób zamieszczało wiadomość jako "gość" (nie znam tej procedury), a ileś przesyłało mi artykuły i ja je zamieszczałem.
Ja nie mogę Ci pomóc, bo nie jestem Adminem strony tylko zamieszczam na niej wiadomości.

Nie wiem, czy Admin czyta tę dyskusję, czy ma Twój adres internetowy itd. Napisałeś do nich?
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1994
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Darek Wójcik » 03 mar 2017, 06:44

O to mi chodziło. Bardzo dziękuję za informację.
Pozdrawiam
Darek Wójcik
Darek Wójcik
 
Posty: 83
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:31

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Mrozen » 03 mar 2017, 07:33

Mrozen pisze: Każdy może zadać pytanie o technikę zamieszczania wiadomości na stronie SKPSu zwracając się po prostu do Zarządu.
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1994
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Jak napisać tekst na stronę aktualności SKPS

Postautor: Darek Wójcik » 03 mar 2017, 09:38

Zasady powinny być jasne i dostępne dla wszystkich. Oczywistym miejscem gdzie umieszczona powinna być taka informacja jest strona SKPS. Czy to zarząd ma decydować o tym, kto ma możliwość umieszczania informacji w dziale aktualności na stronie SKPS? Jeżeli tak, to bardzo proszę o przesłanie listy osób, które mogą to robić.
Pozdrawiam
Darek Wójcik
Darek Wójcik
 
Posty: 83
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:31

Następna

Wróć do Komentarze do strony SKPS-u

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość