Oficjalna aplikacja mobilna Świeradowa-Zdroju

Oficjalna aplikacja mobilna Świeradowa-Zdroju

Postautor: logis » 06 lis 2014, 10:13

Pojawiła się aplikacja mobilna na Androida wspomagająca zwiedzanie Świeradowa-Zdroju. Z opisu aplikacji:
Rozbudowany i bardzo użyteczny dla mieszkańców i turystów informator o mieście. Aktualne informacje z życia miasta. Obszerny kalendarz imprez zawierający opisy i terminy wydarzeń, m.in.: koncertów, imprez sportowych i plenerowych, a także lokalizację miejsc, w których odbywają się imprezy wraz z wyznaczaniem trasy dojścia lub dojazdu, z wykorzystaniem systemu GPS.
Aplikacja zawiera także opisy i lokalizacje lokali gastronomicznych, noclegów, tras rowerowych, szlaków turystycznych dla miłośników aktywności fizycznej i rozrywki oraz innych atrakcji dla turystów odwiedzających Świeradów-Zdrój i dla mieszkańców. Każde z miejsc można zlokalizować na mapie oraz wyznaczyć trasę dojazdu za pomocą aplikacji zewnętrznych. Można też znaleźć krótkie opisy i mapki tras ułatwiających zwiedzanie miasta.
Dostępne są też funkcje społecznościowe: ocena, podziel się, zamelduj się. Ulubione miejsca, wydarzenia i trasy można przechowywać w prywatnym schowku (Mój plan).
Aplikacja działa w trybie offline. Niektóre elementy, w tym aktualizacja danych, wymagają połączenia z Internetem.


Pobieramy tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.swieradow

Jacek
Awatar użytkownika
logis
 
Posty: 57
Rejestracja: 23 gru 2013, 08:52

Re: Oficjalna aplikacja mobilna Świeradowa-Zdroju

Postautor: oliwka44199 » 05 paź 2016, 11:03

Serioo jest coś takiego ??
Woow ; O Mieszkam w okolicy ale o takiej ciekawej aplikacji dowiaduje się dopiero teraz . Dobre dla osób , które pierwszy raz są w Świeradowie. :D
oliwka44199
 
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2016, 14:16

Re: Oficjalna aplikacja mobilna Świeradowa-Zdroju

Postautor: logis » 05 paź 2016, 14:04

Serioo jest coś takiego ??

Lepiej sprawdź, ja o tym pisałem dwa lata temu ;-) Jak dla mnie to właśnie takie aplikacje mobilne uzasadniają posiadanie czegoś mobilnego z gpsem (tablet, smartfon) a nie łapanie pokemonów :lol:

Jacek
Awatar użytkownika
logis
 
Posty: 57
Rejestracja: 23 gru 2013, 08:52


Wróć do GPS i inna technika na szlaku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość