Pole namiotowe w Górach Złotych i Bialskich

czyli gdzie spać i gdzie jeść

Pole namiotowe w Górach Złotych i Bialskich

Postautor: jacq » 05 kwie 2017, 17:00

Siemanko!

Zdobywam Koronę Gór Polski i Diadem Gór Polski, a ponieważ poruszam się niemal wyłącznie busem lub pociągiem, to uznałem, że wycieczka w Góry Złote i Bialskie, podczas której zdobędę Rudawiec, Kowadło, Brusek oraz Postawną powinna być dwudniowa - bo zdobycie wszystkich tych szczytów oznaczałoby pewnie dobre jedenaście - dwanaście godzin chodzenia, a na tyle jeszcze mnie nie stać:) Stąd mam pytanie - znacie jakieś miejsce w okolicach Bielic, gdzie można rozbić się namiotem? Na swojej mapie niby widzę oznaczenia pola namiotowego, ale nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji... Nawet niekoniecznie musi to być pole namiotowe - wystarczy baza namiotowa, jakieś wiaty, cokolwiek;) Zastanawiam się po cichu też nad biwakiem na dziko (jeszcze nie próbowałem, słyszałem, że świetna sprawa), ale jak jest jakieś miejsce, gdzie się można rozbić "na legalu", to chyba jednak preferowałbym tę opcję:)

Pozdrawiam,
Jacek
Blog turystyczny jacekgedlek.pl - zapraszam:)
jacq
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2017, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pole namiotowe w Górach Złotych i Bialskich

Postautor: Koks » 05 kwie 2017, 21:45

W linku poniżej znajdziesz mapkę z zaznaczonymi wiatkami, większość z nich posiada zdjęcie i opis warunków. Mapkę tworzą ludzie skupieni w facebookowej grupie "Wiating"
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1MGKYAnZfxXayo-lCPTPVqg2mX-Q&ll=50.19335309872018%2C17.731628632910088&z=9
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra

Re: Pole namiotowe w Górach Złotych i Bialskich

Postautor: jacq » 06 kwie 2017, 09:44

Koks - dzięki wielkie, chyba nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba! Przyda się na pewno nie tylko na jeden wyjazd:)
Blog turystyczny jacekgedlek.pl - zapraszam:)
jacq
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2017, 16:43
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Baza noclegowo - gastronomiczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron