demokracja

demokracja

Postautor: Darek Wójcik » 27 kwie 2015, 06:46

"Ale w końcu walczył o demokrację - czyli o to, by nawet największy idiota miał prawo publicznie wyrażać swoje zdanie". Niesamowite! Demokracja to system w którym osoba mająca inne poglądy to idiota albo bydło?
Pozdrawiam
Darek Wójcik
Darek Wójcik
 
Posty: 83
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:31

Re: demokracja

Postautor: Mrozen » 27 kwie 2015, 09:53

Niektóre treści wyrażane (zwłaszcza) w internecie (zwłaszcza) anonimowo świadczą o tym, że ludzie nie mają równo pod sufitem, albo mają złą wolę. To, że portale pozwalają na publikacje takich treści (część z nich nadaje się nie tylko do usunięcia, ale jest po prostu przestępstwem) źle świadczy o moderatorach owych portali. Według Ciebie demokracja polega na tym, że można sobie bezkarnie obrażać i pomawiać kogo się chce - zwłaszcza zmarłych? I ci, anonimowo komentujący, są demokratyczni i tolerancyjni?

Mamy na Forum dział "Komentarze do strony SKPSu".
http://www.skps.wroclaw.pl/index.php?fu ... ll&no=5633

Niektórzy kandydaci na urząd Prezydenta RP nie ukrywają, że dla nich demokracja to rządy "idiotów" (bo większość jest głupia). Ja się do nich nie zaliczam i raczej nigdy tak nie pisałem.
Ale uważam, że "idiotów także" i są to koszty, na które trzeba się zgodzić, bo monarchiami i dyktaturami także (czasami) rządzili idioci - ale mieli znacznie większą władzę.

Ponownie zachęcam różnych członków Koła, do pisania własnych wiadomości i po swojemu - będę miał mniej roboty.

Co myślę, to piszę - nie wolno?
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1994
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18


Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron