autor: KrzysiuT » 04 lut 2020, 10:07
Sekcja 2
Kościół Pokoju - 1 Maja - Wrocławska - Westerplatte - Towarowa - Kopernika - Przemysłowa - DK35 - Gniechowice - Krobielowice (Pałac) - Sośnica (Kościół) - Kąty Wrocławskie - DW362 - Skałka - Samotwór (Pałac) - Jarnołtów - Jerzmanowo - Rdestowa - Graniczna - Węzeł Wrocław-Lotnisko (AOW) - Węzeł Wrocław-Zachód (AOW) - Mokronos Dolny - Parkowa - Mokronoska - Wiejska - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Wiśniowa - Armii Krajowej - Krakowska - Kariwńska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Konduktorska - Buforowa - Bardzka - Kamienna - Ślężna.