Moja najtrudniejsza wyprawa - zapraszam

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

Moja najtrudniejsza wyprawa - zapraszam

Postautor: Koks » 31 sie 2018, 19:26

Niektórzy już wiedzą, ale co tam ... :)
Strasznie długo się do tej wyprawy zbierałem, ale w końcu po kilkuletnim związku ze znaną sporej części SKPSowej społeczności Anią postanowiliśmy zakończyć życie na kocią łapę.
Gdyby ktoś przypadkiem (albo celowo) był w górach sowich lub bardzkich to zapraszamy na naszą ceremonię zaślubin :)
15 września, godzina 15 w srebrnogórskim "Aniołku" czyli dawnym kościółku ewangelickim w samym centrum miasteczka :)
Strojem galowym oczywiście będzie zestaw polar+blacha :P
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra

Re: Moja najtrudniejsza wyprawa - zapraszam

Postautor: Mrozen » 13 wrz 2018, 13:35

Myślałem, że będziemy mogli osobiście Wam pogratulować. Ale tak się składa, że dostaliśmy prezent z okazji naszej 25. rocznicy ślubu i są to noclegi w praskim hotelu. Życzymy Wam więc, by wyprawa nie okazała się bardzo trudna.

Ale by była najdłuższa.

Mrozeny
Awatar użytkownika
Mrozen
Moderator
 
Posty: 1992
Rejestracja: 22 gru 2013, 10:18

Re: Moja najtrudniejsza wyprawa - zapraszam

Postautor: gracjab » 15 wrz 2018, 13:38

Pomyślności prosto z Twierdzy! Widząc aniołka ślę życzenia :)
Awatar użytkownika
gracjab
 
Posty: 433
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:32

Re: Moja najtrudniejsza wyprawa - zapraszam

Postautor: Koks » 16 wrz 2018, 21:42

Dziękujemy za miłe słowa tutaj oraz na licznych innych kanałach :) Reprezentacja Kołowa oczywiście też się pojawiła :)
Wyprawa okazała się całkowitym sukcesem. O godzinie 14:40 korzystając z dobrej pogody cały skład wyruszył z bazy do celu i szczęśliwie po kilkunastu chwilach walki z kostką brukową, niewygodnym obuwiem i przewracającym się godłem, krótko po godzinie 15 nadany został komunikat: małżeństwo zostało zawarte! Niebezpieczeństwa drogi powrotnej również okazały się łaskawe i postanowiły nie występować :)
Dziękujemy wszystkim :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra


Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości