Spontan Wspinaczkowy 14.05.2022 Międzygórze

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

Spontan Wspinaczkowy 14.05.2022 Międzygórze

Postautor: Wilga » 08 maja 2022, 21:26

Zapraszamy na III Sudecki Niespontaniczny Spontan Wspinaczkowy SKPSu! Data z dawna podana: 14 maja 2022 r. (sobota). Tym razem w Międzygórzu :-)

Zapraszamy osoby posiadające doświadczenie wspinaczkowe - to nie jest szkolenie. Jeśli ktoś będzie potrzebował przypomnienia operacji sprzętowych lub weryfikacji umiejętności asekuracji - nie ma problemu, po prostu tym razem nie uczymy podstaw.
Chetnie pokazemy Wam skały w dolinie Bogoryi, drogi sportowe w szerokim przedziale trudności. Dostępne tez drogi tradowe, niezbędny sprzęt do tradów.
CO ZABRAĆ:
każdy zabiera swój sprzęt wspinaczkowy: buty, uprząż, kask, przyrząd z HMSem, sprzęt osobisty (kolejne 2 HMSy, pętla 80-100 cm, repik), ekspresy, linę, magnezję, szczoteczķę do czyszczenia magnezji. Odzież adekwatna do pogody, przekąski i napoje, coś do straszenia kleszczy.
NIE MAM LINY I EKSPRESÓW, ALE CHCĘ- MOGĘ?
Prosimy w zapisach o zaznaczanie, czy macie linę (optymalna to 60 m) i ekspresy (ile). Wiadomo, że wystarczy 1 lina na 2-3 osoby, więc szansa jest, zobaczymy jak to w zapisach wyjdzie.
CZY BEDZIE MOŻNA WSPINAĆ SIE NA WĘDKĘ?
W zależności od liczby wspinaczy w sektorze. Jeśli nie będzie kolejek do dróg i wędka nie będzie przeszkadzała- będzie można.
CZY MOZNA ZABRAĆ OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ, WSPINAJĄCĄ SIĘ, ale nie należącą do SKPSu?
Pewnie, jeśli masz kogoś znajomego, z kim często się wspinasz - zabieraj!
NIE WSPINAM SIĘ, CZY MOGE PRZYJECHAC TOWARZYSKO?
Tak, można trochę popatrzeć, można troche połazić po okolicy.
CZY MOZNA WZIĄĆ PSA ALBO MAŁE DZIECI?
Tu już na własną odpowiedzialność . Pod skałą nie ma zbyt wiele płaskiego miejsca, malych dzieci ktoś raczej będzie musiał pilnowac. Piesek - jeśli jest sympatyczny, nie gryzie i wytrzyma przypięty do drzewa, gdy opiekun się wspina - można brać!
GDZIE SIE SPOTYKAMY?
Międzygórze, ul. Sanatoryjna, okolice odbicia zielonego szlaku z jezdni Sanatoryjna
https://mapy.cz/s/jobesehudo Jest tam niewielki parking. Jeśli będzie więcej aut z niepełnym składem sugerujemy, byście dogadali się, zostawili nadmiarowe auta gdzieś w centrum i na miejsce zbiórki dotarli pełnymi autami (jest ryzyko, że zabraknie miejsc do parkowania w miejscu zbiórki).
GODZINA ZBIORKI?
11.00
JAK DOJECHAĆ?
Dojazd samochodowy we własnym zakresie, przy zapisach podawajcie, czy macie transport, ile miejsc oferujecie.
CZY SPONTAN ODBEDZIE SIE NIEZALEZNIE OD WARUNKÓW?
Nie, jeśli będzie deszczowo będziemy musieli przenieść nasze spotkanie na inny termin. Damy znac w piątek wieczorem po zapoznaniu się z prognozami pogody.
CZY BĘDĄ JAKIEŚ DODATKOWE ATRAKCJE?
Po wspinaniu możemy się przenieść na parking pod skocznią i tam zrobić ognisko. Zaopatrzenie we własnym zakresie, jesli ktos może wziąć jakąś siekierkę- będzie super!
Chcielibyśmy w czasie spontanu porobić jakieś zdjęcia, wiec uprzedzamy, że będziemy Was pytać, czy nie macie nic przeciwko i oczywiście jak ktoś by nie chciał, to uszanujemy wolę :-)
ZAPISY
Zapisy na forum. Podawajcie informacje o posiadanym sprzecie wspinaczkowym oraz czego Wam brakuje, czy bierzecie osoby towarzyszące, informacje transportowe itp.
Jeśli macie pytania - zadawajcie tu lub bezpośrednio do nas.
Zapraszamy!
Wilga i Grzesiek P.
Awatar użytkownika
Wilga
 
Posty: 282
Rejestracja: 02 mar 2014, 11:53

Re: Spontan Wspinaczkowy 14.05.2022 Międzygórze

Postautor: Koks » 12 maja 2022, 21:09

Wybieram się :)
Mam swój szpej kompletny, mogę nawet komuś pożyczyć ekstra uprząż.
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra


Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBĘDZIE SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości