25-26.02.2023 Biwak zimowy przy Chatce SKPS

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

25-26.02.2023 Biwak zimowy przy Chatce SKPS

Postautor: TomekDeron » 10 lut 2023, 16:37

Biwak zimowy edycja 2023 - dla tych, co jeszcze nie byli i dla tych bardziej zdeterminowanych.
W ostatni weekend lutego 25-26.02.2023 zapraszam chętne osoby na zajęcia szkoleniowe i biwak przy naszej Chatce w Górach Bystrzyckich. Obowiązują wcześniejsze zapisy u mnie - ze względu na przyjęte zasady oraz bezpieczeństwo uczestników zajęć obowiązuje limit miejsc.

UWAGA! Sytuacja śnieżna jest kiepska. Mało śniegu na budowanie jam w pobliżu chatki, dużo wody po roztopach, więc i nocleg w namiocie może być kłopotliwy. Niemniej zapraszam na weekend w chatce przy kominku.

ZAPISY:

Osoby zainteresowane udziałem proszę o zgłaszanie się tutaj w komentarzach poniżej oraz o potwierdzenie tego u mnie osobiście przez telefon, sms, mesenger, itp.

PROGRAM:
Sobota - budowa jam śnieżnych, quinzee, rozstawianie namiotów, budowa schronień awaryjnych, rozpalanie ognia, kuchnia biwakowa (zajęcia zależne od pogody i warunków śnieżnych)
Niedziela - spacer w terenie na rakietach śnieżnych lub nartach tourowych.

SPOTYKAMY SIĘ w sobotę 25.02 ok godziny 10:30 przy Chatce
Awatar użytkownika
TomekDeron
 
Posty: 453
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:36

Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBĘDZIE SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości