Wycieczka piesza po mniej znanych fragmentach Gór Stołowych i okolicy
Prowadzą "ludzie PNGS" Dorota Mokrzycka i Zbigniew Gołąb
Sobota start 9 Dworzec Kolejowy Kudowa-Zdrój (godzina może ulec zmianie w przypadku opóźnienia pociągu; dojeżdżający autami spotykają się w Zielonym Ludowym - o tutaj: https://mapy.cz/s/ganatumefu o 8:45, gdzie zostawiamy jeden pojazd a reszta jedzie do Kudowy na start, po wycieczce kierowcy jadą po auta)
Niedziela start 8:35 stacja kolejowa Duszniki-Zdrój (godzina może ulec zmianie w przypadku opóźnienia pociągu; dla zmotoryzowanych najlepsza opcja to dojazd do Szczytnej, przesiadka na pociąg 8:23 i przejazd do Dusznik, na koniec schodzimy prosto do aut)
Planowana trasa (odcinki)
1.Kudowa-Zdrój-Sad Kolekcyjny PNGS - Koks
2. Sad PNGS - Kociołek (Gompa) - Paweł
3. Kociołek - Kulin Kłodzki - Marek
4. Kulin - Homole - Asia C
przebieg: https://mapy.cz/s/pajepeluro
dzień II:
5. Duszniki-Złotno - Krzysiek Borkowski
6.Złotno-Batorów - Aneta
7. Batorów - DK 8 - Jarecki
8. DK 8 - Piekielna Przełęcz - Grzesiek S.
9. Piekielna przełęcz - Szczytna Tomek G
przebieg: https://mapy.cz/s/fomonekaga
Można zapisywać się na odcinki - w pierwszej kolejności na wolne. Jeżeli będzie więcej chętnych na prowadzenie to można 2 osoby na jeden odcinek.
Jest możliwość noclegu w schronisku w Batorowie, koszt 35 z własnym śpiworem
Proszę o informacje w czytelnym formacie: Jadę na całość/sobotę/niedzielę, chcę skorzystać z noclegu
Jadą:
1. Koks
2. Aneta (spanie)
3. Paweł (tylko sobota)
4. Marek (spanie)
5. Tomek G. (tylko niedziela)
6. Asia C (spanie)
7. Jurek (tylko niedziela)
8. Krzysztof B. (spanie)
9. Artur (tylko niedziela)
10. Martyna (tylko niedziela)
11. Jarecki (bez noclegu)
12. Grzesiek S. (spanie)