VI Spontan - 11-12 stycznia 2020

informacje, wrażenia, relacje etc. {Każdy nowy temat proszę zaczynać od daty w formacie yyyy.mm.dd}

VI Spontan - 11-12 stycznia 2020

Postautor: gracjab » 13 sty 2020, 18:42

Kolejny Spontan za nami i będe go bardzo miło wspominać:)

W telegraficznym skrócie:
w sobotę ruszyliśmy zgodnie z planem z Boguszowa-Gorc przez Dzikowiec i Lesistą Wielką (odwiedzając przy okazji Szczelinę :)) do Kowalowej - było nas tego dnia 6 osób - 4 członków Koła i 2 Sympatyków, wieczorem do Gościńca Kowalova dojechały jeszcze 3 osoby, 1 osoba wyjechała. Trasa zajęła nam 5,5h.
Drugiego dnia podzieliliśmy się na 2 grupy - jedna z nich wybrała się do Muzeum Porcelany w Wałbrzychu a pozostała część odbyła spacer przez Sokołowsko do Andrzejówki.
Spontan zakończył się w Wałbrzychu na stacji Wałbrzych Główny :)

Spaliśmy w Gościńcu Kowalova, do listopada znanego pod nazwą Eden - wtedy też zmienił się właściciel - teraz Gościniec prowadzi para z Wrocławia, młodzi i sympatyczni ludzie. Smaczne śniadania i całkiem miło - jak by ktoś kiedyś planował się tam wybrać.

Podsumowując: w sumie w Spontanie uczestniczyło 9 osób.

Dotychczasowe Spontany z miejscem noclegu i prowadzącym:

I - Góry Sowie - Rzeczka - GB
II - Góry Orlickie i Bystrzyckie - Lasówka - GB
III - Góry Izerskie (CZ i PL)- Orle - GB
IV - Biegówkowy - Orle - Michał Krawczyk
V - Trójgarb i okolice - Wałbrzych - GB
VI - Park Krajobrazowy Sudetów Wałbrzyskich - Kowalowa - GB

Zapraszam na kolejne spontany :) Padł pomysł na Spontan w Beskidach, co wy na to?
Awatar użytkownika
gracjab
 
Posty: 433
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:32

Re: VI Spontan - 11-12 stycznia 2020

Postautor: Wilga » 20 sty 2020, 21:38

Pierwszy spontan, w jakim brałam udział, był w 2014 r., chyba w kwietniu. Pojechaliśmy w kilka osób, słabo pamiętam, kto był, ale chyba Marta Sporysz, ktoś ode mnie z kursu, ktoś do towarzystwa. Celem były Rudawy Janowickie, od Janowic do Trzcińska, bez noclegu. Może uda mi się znaleźć jakieś zdjęcia. Podejrzewam, że takich oddolnych i dosyć spontanicznych inicjatyw było więcej, może ktoś coś więcej pamięta?
Były też ze 2 spotkania wspinaczkowe, nie pamiętam, czy to był 2018 czy 2019, ale chyba jest info na forum ;-)
Awatar użytkownika
Wilga
 
Posty: 282
Rejestracja: 02 mar 2014, 11:53

Re: VI Spontan - 11-12 stycznia 2020

Postautor: gracjab » 20 sty 2020, 23:35

Dzięki za info, mogło gdzieś umknąć :) Jak namierzysz to warto uzupełnić. Kierowałam się słowem kluczowym "spontan", wpisując w wyszukiwarkę forumową inne wydarzenia nie wyskakują z tym wyrazem a z Kołem mam do czynienia od 2015 ;P
Awatar użytkownika
gracjab
 
Posty: 433
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:32

Re: VI Spontan - 11-12 stycznia 2020

Postautor: Wilga » 20 sty 2020, 23:58

Pewnie, poszukam też zdjęć ;-) MOgłaby powstać taka kronika spontanicznych wyjazdów :-)
Awatar użytkownika
Wilga
 
Posty: 282
Rejestracja: 02 mar 2014, 11:53


Wróć do Wyjazdy, rajdy, wyprawy... [ODBYŁO SIĘ]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości