Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Moderator: Stefan M

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: joanna baraniec » 07 sie 2018, 21:53

Mamy samochód:)
joanna baraniec
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2017, 22:40

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: KowalTomek » 10 sie 2018, 18:46

Będę na całości. Posiadam sprzęt biwakowy, jakiś namiot (1os lub ciasna dwójka) też się znajdzie.
KowalTomek
 
Posty: 52
Rejestracja: 25 paź 2017, 18:54

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: Sławek Nosal » 18 sie 2018, 17:39

Hej, mam 2 osoby chętne przejść się z nami po skalnym mieście. Jak nie ma problemu to 2 towarzyszące tylko na niedzielę: Adam+Ola
przewodnikwsudety.pl
Sławek Nosal
 
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2017, 19:57

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: Koks » 19 sie 2018, 19:44

Ja i Ania będziemy przez 2, może 3 pierwsze dni. Mamy własny namiot, kuchnię, auto itp. Ponadto nie jeden, ale DWA psy. :D
Awatar użytkownika
Koks
Moderator
 
Posty: 444
Rejestracja: 22 gru 2013, 12:26
Lokalizacja: Srebrna Góra

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: MartaŚ-V » 20 sie 2018, 13:19

Hej i czołem,
Potwierdzam swój udział w przejściu ( przyjeżdżam w sobotę wieczorem, wyjazd w poniedziałek w godzinach porannych). Zabieram osobę towarzyszącą mojego Mańka- męża znaczy się. do zoba Marta Ś-V
MartaŚ-V
 
Posty: 12
Rejestracja: 07 mar 2018, 14:56

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: Wilga » 24 sie 2018, 14:59

Wszystkich, którzy już w sobotę będą w Teplicach zapraszam na losowanie prowadzących na niedzielę. Losowanie w sobotę o 18, spotykamy się w okolicy bankomatu w Teplicach (najlepiej chwilę przed 18) na głównym teplickim deptaku. Do jutra!

PS: przypominam - tak pro forma - że losujemy na każdy dzień po 4 osoby (2 odpowiedzialne za całość i 2 wspomagające merytorycznie), każdy będzie w czasie przejścia pełnił obie funkcje po razie. Niedopuszczalne są zamiany, zgłoszenie nieprzygotowania czy też narzekanie, że "taki dzień mi się wylosował, co mi się nie podoba, inni w inny dzień mają lepiej". Nie podjęcie się wylosowanego prowadzenia jest jednoznaczne z niezaliczeniem udziału w przejściu.
Awatar użytkownika
Wilga
 
Posty: 282
Rejestracja: 02 mar 2014, 11:53

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: Jarek Tom » 25 sie 2018, 09:01

Witam
Jadę od niedzieli do wtorku.
Pozdrawiam
Jarek
Jarek Tom
 
Posty: 30
Rejestracja: 23 paź 2017, 23:35

Re: Przejście przewodnickie "sierpniowe"

Postautor: Wilga » 25 sie 2018, 13:01

Losy już gotowe, losowanie za kilka godzin, ciekawe, co się komu trafi ;-)
Wylosowanych poinformujemy przez telefon, natomiast byście już teraz mogli się nastawić na to, co Was czeka, pamiętajcie, że do obowiązków należało będzie (każdego dnia, a pierwszego nawet ciut więcej):
- wszystkie osoby odpowiedzialne za część merytoryczną: prowadzenie po trasie, dzielenie się wiedzą, pilnowanie szlaku, dbanie o grupę ;-) Od Was zależy, czy podzielicie sobie trasę na odcinki, czy też będziecie robić wszystko zbiorczo - ważne, by każdy się zaprezentował i wypowiedział.
- osoby odpowiedzialne za logistykę: oprócz zadań merytorycznych (powyżej), do Was należało będzie: zaplanowanie dnia (godzina startu, szacowanie czasu przejścia i czy "daleko jeszcze?"), organizacja przerw, sprawy kwaterunkowe (zameldowanie, opłaty), piecza nad "bankiem" (przyjęcie i zanotowanie wpłat i kosztów wspólnych, zakup biletów jeśli są wstępy/przejazdy, opłata za noclegi - dla ułatwienia bank będzie dotyczył tylko osób uczestniczących w całym przejściu, dołączający na dzień/kilka dni będą się rozliczać we własnym zakresie), organizacja przerwy na losowanie szczęśliwców na dzień następny (codziennie ok. 18.00), organizacja wieczoru - w tym podsumowania dnia, zapewnienie możliwości konsumpcji/zakupów (jeśli się da), kontrolę czasu, pogody i ewentualne zmiany trasy jeśli będzie to niezbędne.

PS: kolor zielony to głównodowodzący (logistyka+merytoryka), kolor pomarańczowy to wsparcie merytoryczne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Wilga
 
Posty: 282
Rejestracja: 02 mar 2014, 11:53

Poprzednia

Wróć do Kurs na przewodnika sudeckiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron